Pierwszy dzień wiosny

W czwartek 21 marca 2024r. powitaliśmy długo wyczekiwaną wiosnę. Z tej okazji naszą szkołę odwiedził Teatr Form Wielu z Płocka, założony przez braci Przemysława i Łukasza Jarzyńskich. Uczniowie OP,PP i klas I - III obejrzeli spektakl pt. ”W cieniu Płocka”, insenizację połączoną z żywych aktorów i teatru cieni, po czym wzięli aktywny udział w warsztatach z aktorami. Jednak na tym nie koniec, ponieważ uczniowie klas I - III udali się na wiosenne ognisko połączone z zabawami z Marzanną. Uczniowie klas IV - VIII obejrzeli opowieść ukazującą życie wielkiego polskiego wynalazcy lampy naftowej, Ignacego Łukasiewicza. Po udziale w quizie dotyczącym spektaklu oraz zabawie grupowej, uczniowie podziękowali gromkimi brawami aktorom za przybycie do naszej szkoły.